Ay Elektronik, © Tüm Hakları Saklıdır.

Kurumsal

Hakkımızda

Ay Elektronik Bilgisayar ve Mühendislik Hizmetleri Tic.Ltd.Şti., En iyi Sağlık bilgi yönetim sistemi çözümlerini, kaliteli ve uygun maliyetlerde üreterek, sağlık sektörünün kullanımına sunuyor. Türkiye'nin sayılı devlet ve özel hastaneleri, AY 'ın HOSP®Hastane Otomasyon Sistemleri Programını kullanarak daha sağlıklı ve verimli bir yapıya kavuşuyor. AY'ın projelerinde sağladığı 'müşteri memnuniyeti'nin temelinde, bir yanda 'yazılımın gücü' diğer yanda 'müşteri odaklılık've 'hizmette süreklilik'yer alıyor.

Yenilikçi ve teknolojik mimarisi ile kurumlara yönetim kolaylığı sunan, alt yapı masraflarında kurumların giderlerini düşüren, iş akışlarının uygulanabilirliğini kolaylaştıran ve görsel ara yüz zenginliğiyle rakipleri arasında öne çıkan yenilikçi bir üründür. Hastane Otomasyonu ve modülleri, hastane işleyişleri göz önüne alınarak konusunda uzman doktorlar, hastane süreç gelişimi tecrübeli uzman endüstri mühendisleri tarafından analiz edilmiş, konusunda uzman ve tecrübeli yazılım ve bilgisayar mühendisleri tarafından geliştirilmiştir. Hastane iş süreçlerinin bilgisayar sistemi üzerinden yürütülmesi için tasarlanmış, yenilikçi çözümleri ve teknolojisi ile rakipleri arasından sıyrılmış bir yazılımdır. Kullandığı yenilikçi teknolojiler ve üstün yetenekleri ile iş süreçlerinin işletilmesini daha kolay hale getirmiştir. Web tabanlı olarak sunulan proje diğer web projelerine göre görsel üstünlüklere ve yüksek performansa sahiptir. Yazılım bu yeteneklerini kullanılan üstün teknolojiden alır.

Bilişim teknolojileri sektöründe de, tüm diğer sektörlerde olduğu gibi, satış sonrası destek en önemli kalite ölçüsüdür. Kurulduğu günden bu yana bu bilinçle hareket eden firmamız, sadece yazılım hizmeti sağlamakla kalmamış, hem yazılım kullanımı konusunda ve hem de dahil olduğu kurumsal çözüm idaresinde, danışmanlık, rehberlik ve sorun çözme faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.


Vizyonumuz

Temel ilkelerinden ödün vermeden kendi yazılım alanımızda söz sahibi bir firma olmak. Bunu yaparkende müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmak "Güven Kazanmak Zordur. Onu Korumaksa Daha Zordur." anlayışı ile hareket etmekteyiz.


Misyonumuz

Hızla gelişen bilişim sektöründe en son teknolojik gelişmeleri yakından ve hızlı bir biçimde takip ederek güvenilir, verimliliği en üst seviyeye çıkaran, amacına birerbir uygun ve tamamen müşteri odaklı yazılım ve bilişim çözümlerini sizlerin hizmetine sunarak değer yaratmak ve sektöründe lider olmak. Sektörümüzde edinmiş olduğumuz güven ve istikrardan taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam etmek.